Secundària‎ > ‎

Horaris Atenció - Secundària


 --> És convenient demanar cita, per atendre-vos millor

SECUNDÀRIA

Horari d’atenció del Director: 

Dilluns: 14:20 – 15:15

Dijuos: 08:55 - 09:50 / 12:10 - 13:05

Divendres: 08:55 – 09:50

joseandres@mdolivar.com

Horari d’atenció del Cap d’estudis: 

Dimecres 11:15 – 12:10

Divendres 08:55 – 10:45

laura@mdolivar.com

Horari d’atenció de Secretaria: 

De dilluns a divendres

8:00-10:00 i 11:45-14:20

Dijous 16:30 – 18:30

secretaria@mdolivar.com

 

 Horari d’atenció del Departament d’Orientació:

Dilluns 13:25 – 15:15

Dimecres 14:20 – 15:15

Dijous 8:00 – 9:50

 trini@mdolivar.com

 

 

Horari d’atenció del professorat:

Almerich Moreno, Santiago

Dimarts 08:00 - 08:55

santi@mdolivar.com

Bosca Tarrega, Miriam

Dilluns 08:55 - 09:50

miriam@mdolivar.com

Buil Marti, Elisa

Cita prèvia

elisa@mdolivar.com

Carpio Roca, Emilio

Cita prèvia

emilio@mdolivar.com

Coronill Castellano, Esther

Divendres 08:55 - 09:50

esther@mdolivar.com

Ferrer Miralles, Mar

Dimarts 13:25 - 14:20

mar@mdolivar.com

Fuertes Ros, Ana

Cita prèvia

ana@mdolivar.com

Gallardo Valladolid, Encarni

Cita prèvia

encarni@mdolivar.com

Galindo Grau, Isabel

Divendres 11:15 - 12:10

isabel@mdolivar.com

Galindo Solera, Jesus

Cita prèvia

jesus@mdolivar.com

Garcia Aguado, Ivan

Cita prèvia

ivan@mdolivar.com

Martínez Solaz, Inma

Dimarts 11:15 - 12:10

inma@mdolivar.com

Montalt Miquel, Vicent

Cita prèvia

vicent.m@mdolivar.com

Ortega Palacios, Pietat

Dimarts 08:55 - 09:50

pietat@mdolivar.com

Palanca Santamaria, Xema

Divendres 12:10 - 13:05

xema@mdolivar.com

Peiro Montesinos, Paqui

Dijous 08:00 - 08:55

paqui@mdolivar.com

Perez Cueco, Josep Lluis

Cita prèvia

joseplluis@mdolivar.com

Roa Gallego, Conchin

Cita prèvia

conchin@mdolivar.com

Sala Montoro, Agustin

Dilluns 14:20 - 15:15

agustin.s@mdolivar.com

Sanz Perpinan, Jaume

Cita prèvia

jaume@mdolivar.com

Sarrio Camarasa, Ricard

Dimarts 08:55 - 09:50

ricard@mdolivar.com

Tarrega Marti, Vicent

Cita prèvia

vicent.t@mdolivar.com

Trullen Palos, J. Carlos

Divendres 08:55 - 09:50

juancarlos@mdolivar.com

Yuste Palop, Juan

Dilluns 14:20 - 15:15

juan@mdolivar.com