Secundària‎ > ‎

Horaris Atenció - Secundària

 --> És convenient demanar cita, per atendre-vos millor

SECUNDÀRIA

Horari d’atenció del Director: 

Dilluns: 09:50 - 10:45

Dijous: 08:55 - 09:50 / 12:10 - 13:05

Divendres: 13:05 - 14:00

joseplluis@mdolivar.com

Horari d’atenció del Cap d’estudis: 

Dimecres 11:15 – 12:10

Divendres 08:55 – 10:45

juancarlos@mdolivar.com

Horari d’atenció de Secretaria: 

De dilluns a divendres

8:00-10:00 i 11:45-14:20

Dijous 17:00 – 19:00

secretaria@mdolivar.com

 

 Horari d’atenció del Departament d’Orientació:

Dilluns 13:25 – 15:15

Dimecres 14:20 – 15:15

Dijous 8:00 – 9:50

 trini@mdolivar.com

 

 

Horari d’atenció del professorat:


Professorat

Dia

Hora

Correu electrònic

Albelda Cremades, Emilia

Dimarts

9:50

emi@mdolivar.com

Almerich Moreno, Santiago

Amb cita prèvia

santi@mdolivar.com

Boscà Tàrrega, Miriam

Dilluns

12:10

miriam@mdolivar.com

Buil Martí, Elisa

Dilluns

12:10

elisa@mdolivar.com

Carpio Roca, Emilio

Dilluns

12:10

emilio@mdolivar.com

Coronill Castellano, E.

Dimecres

11:15

esther@mdolivar.com

Carratalà Palop, José E.

Dijous

12:10

joseeduardo@mdolivar.com

Casas Lizcano, José Andrés

Divendres

9:00

joseandres@mdolivar.com

Ferrer Miralles, Mar

Dijous

11:15

mar@mdolivar.com

Fuertes Ros, Ana

Dimecres

11:30

ana@mdolivar.com

Gallardo Valladolid, Encarni

Amb cita prèvia

encarni@mdolivar.com

Galindo Grau, Isabel

Dimarts

8:55

isabel@mdolivar.com

Galindo Solera, Jesús

Dimarts

13:05

jesus@mdolivar.com

García Aguado, Iván

Amb cita prèvia

ivan@mdolivar.com

Martínez Solaz, Inma

Divendres

12:10

inma@mdolivar.com

Montalt Miquel, Vicent

Dijous

11:15

vicent.m@mdolivar.com

Ortega Palacios, Pietat

Dilluns

12:10

pietat@mdolivar.com

Palanca Santamaria, Xema

Dijous

9:50

xema@mdolivar.com

Peiró Montesinos, Paqui

Amb cita prèvia

paqui@mdolivar.com

Roa Gallego, Conchín

Dijous

12:10

conchin@mdolivar.com

Sala Montoro, Agustín

Divendres

8:55

agustin.s@mdolivar.com

Sanz Perpiñán, Jaume

Amb cita prèvia

jaume@mdolivar.com

Sarrió Camarasa, Ricard

Divendres

11:15

ricard@mdolivar.com

Tàrrega Martí, Vicent

Dijous

11:15

vicent.t@mdolivar.com

Yuste Palop, Juan

Dilluns

9:50

juan@mdolivar.com